Profile Avatar
ugymiki
Lubuska
CzarnaBiałostocka,
forum.dobre-mydlo.waw.pl 124336337
Działacze „Niebieskich” postanowili się na bardzo gwałtowni ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, który w połowie lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na człowieka dokonywany jest... Krzysztof Warzycha.

Były wróg nie radzi sobie w ziemi szkoleniowca drużyny. W owym sezonie I ligi piłkarze pod jego jeżdżą wygrali tylko jakiś mecz i aż sześć przegrali. Władze klubu dotarły do efektu, że niemal doświadczony Warzycha bus warszawa też bus warszawa (w dawnym sezonie po raz podstawowy w funkcji trenerskiej wytwarzał w najcieńszej stopie rozgrywkowej) jeden nie da rady. On i istnieje tegoż odpowiedzialny i stąd umówił się ze indywidualnym ekstrenerem i przyjacielem Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy wtedy też trenerski mentor. W czerwcu w wywiadzie dla „Sportu” „Gucio” mówił o prostych szkoleniowych wzorach. - W Panathinaikosie Ateny pracował Juan Ramon Rocha, był rolą bezpośrednią oraz ustanawiającą super atmosferę. Z nim pasowali do półfinału Ligi Mistrzów. Podobnie jak Jerzy Wyrobek jest dla mnie wzorem.

Nazywali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk jest znacznie bogate CV. Jako piłkarz chodził w przystępnej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, powstawał same przez bliski moment w Kolumbii. Uważa za sobą koncerty w reprezentacji narodowej. Istniał w ciężkiej grupie zawodników, którzy tworzyli się do mistrzostw świata w 1978 roku, przeprowadzanych w Argentynie. W mundialu, który zakończył się triumfem gospodarzy, nie wziął natomiast udziału. Najogromniejsze efekty odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa zawody i pięć pucharów oraz w terminie 1984/1985 dotarł z drużyną do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha wtedy też Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze sensu na sylwetkę i dynamiczną grę wymieniany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który osiadł na konsekwentne w Grecji, pod tył lat 80. rozpoczął pracę szkoleniową natomiast w niej i radził sobie znakomicie. W latach 1994-1996 Panathinakos stanowił jakąś spośród najwłaściwszych kadr bus warszawa i wynajem busów warszawa w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod kierunkiem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W sezonie 1995/96 drużyna przyszła do półfinału Ligi Mistrzów eliminując w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, oraz dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po rywalizacji z Ajaksem Amsterdam. W głównym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze spotkanie Polaka w Champions League na aktualnym okresie rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później działał w tamtych greckich klubach, między zagranicznymi w Arisie Saloniki i na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie istniał zarówno skautem, trenerem grup młodzieżowych oraz szefem akademii piłkarskiej, trafiającej się w sąsiedztwu Aten. Od 2013 roku nie podejmował w przeciętnym klubie.

Warzycha jest działać

Rocha dzisiaj przyleciał do Krajowy, w poniedziałek ma podpisać kontrakt z Obrotem, a obecnie w czwartek poprowadzić grupę w konkursu z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, natomiast będzie traktował poparcie w istoty Warzychy, jaki liczy istnieć jego asystentem.

Utytułowany coach istniał w Chorzowie ponad dekadę
bus warszawa w przewóz osób warszawa temu. W 2005 roku na stadionie przy Cichej dokonałby się benefis Warzychy, podczas którego Ruch (grali zawodnicy, którzy zdobyli mistrzostwo Lokalny w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (drużyna z 1996 roku). Trenerem ludzi był tylko Rocha.

My Messages

FromSubjectDateStatus
Data pager
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.